Mgr. Alena Orvos
Mgr. Alena Orvos

Mgr. Alena Orvos

Vaše fyzioterapeutka, kineziolog, lektorka osobního rozvoje

Zajímá Vás, kdo jsem? 

Jmenuji se Alena Orvos a jsem žena:), manželka, maminka dvou dětí, vášnivá obdivovatelka lidského těla a jednotlivých životních souvislostí.

Vystudovala jsem magisterský obor fyzioterapie, který miluji a který mě snad nikdy nepřestane udivovat, stejně tak jako lidské tělo samotné, vědomí i podvědomí každého člověka.

JSEM NA SVÉ CESTĚ - tedy přesně tam, kde mám být. Miluji vše, co tvořím a ke každé své práci přistupuji s velikou láskou, pokorou a vděčností. Plním si své sny, tančím, čtu, maluji, hraji na různé nástroje, studuji a to vše zvládám jako maminka dvou malých dětí.

Jsem žena a jako žena se cítím. :)

Můj život nebyl vždy lehký, prožila jsem spoustu bolesti, zklamání i ztrát a to vše mě vedlo k touze žít jinak. Tehdy jsem však ještě nevěděla jak na to. Teprve časem jsem pochopila k čemu byla všechna tato velká zklamání a prohry. Musela jsem jimi projít, abych nyní dokázala jít naplno svou cestou.

Zlom v mém životě nastal na vysoké škole, kdy jsem od mé nejlepší přítelkyně dostala darem knihu, která se zabývala kineziologií. Tato kniha mi změnila život, protože jsem díky ní pochopila řadu souvislostí.

Nastalo období změn, které nebylo vůbec jednoduché, protože v mém životě nezůstal kámen na kameni. V tomto období jsem zpracovala spoustu svých omezení, bloků i strachů, které se postupně vynořovaly na povrch. Vše se přeskládalo, ale stálo to za to.

Zaměřením mé pozornosti správným směrem, poznáním sebe sama a objevováním toho kým skutečně jsem - a nejen kým mě chtějí mít ostatní - se najednou začali v mém životě dít zázraky. Potkala jsem moji spřízněnou duši, zamilovali jsme se, vzali se, narodili se nám dvě nádherné živé dětičky a díky nim se mi otevřely další dveře poznání. Jakoby přinesly klíč k tomu, na čem dál pracovat nebo co změnit.

Začala jsem se věnovat Kineziologii (One Brain), protože jsem pochopila, že pokud se lidé nechtějí uzdravit, nechtějí přijít na příčinu svých obtíží, můžu udělat cokoliv a přesto jejich zdravotní stav nezlepším.

A tak jsem do své praxe zařadila kromě Fyzioterapie, také Kineziologii a psychosomatiku. Když si totiž uvědomíte své bloky, svá omezení, své strachy či překážky, které Vás v životě brzdí a pojmenujete si je, Váš život se dá daleko rychleji do pořádku a otevřou se i Vám mnohé dveře:


  • Tělo přestane bolet a ukazovat Vám formou různých nemocí, že nežijete v souladu sami se sebou, protože již nebude mít potřebu Vám cokoliv zrcadlit.
  • Začnete se cítit ve svém těle skvěle.
  • Budete žít krásné, radostné vztahy.
  • Začnete chápat souvislosti svého života a to je úžasné.


Vše, co předávám v rámci fyzioterapie, kineziologie, lektorování, sama žiji již několik let, během kterých se v mém životě dějí doslova zázraky.

Žiji svůj sen zdravého života a toužím po tom, abyste to tak měli taky.

Proto jsem se vydala společně s Vámi na cestu VĚDOMÉ FYZIOTERAPIE, tedy takové, kdy chápete, proč se Vám věci dějí a toužíte to změnit a žít tak zdravý, šťastný a naplněný život.

Pochopte různé životní souvislosti a osvojte si principy a cviky, které Vám přinesou úlevu, abyste konečně ZAČALI ŽÍT SVŮJ SEN - zdravý a spokojený život.

S láskou Mgr. Alena Orvos - Vaše fyzioterapeutka, kinezioložka, lektorka osobního rozvoje

Jaké jsou mé poznatky z praxe? Tedy, co ode mě můžete čekat?

Za léta praxe jsem se uvědomila důležitou věc.

  • Pokud nemoc přináší dotyčnému jakékoliv výhody v jeho životě (role oběti, nespokojenost v práci, touha po lásce, péče okolí, atd.) mohu udělat cokoliv, avšak nikdy to nebude dost.
  • Nabízím tedy možnost rozuzlení. Přijdeme společně na to, proč se Vám nemoc právě "hodí" a jak získat opět kontrolu nad svým tělem a tedy nad svým životem.
  • Přestanete být obětí osudu a začnete žít zdravý, spokojený, bezbolestný život.

Nemoc vždy ukazuje na to, že je třeba v našem životě něco změnit. Nemusíte být nemocní. Stačí se rozhodnout.

Naslouchejte své intuici a pečujte o své tělo. Pak nad Vámi NEMOC nebude mít moc.


Jak se ke mně můžete objednat?

Všeobecný objednávkový formulář najdete v sekci REZERVACE nebo se můžete objednat přímo na stránkách u jednotlivých terapií.

Každá terapie je vždy stanovena klientovi na míru.

První terapie zahrnuje kompletní rehabilitační kineziologické vyšetření, ošetření kloubů a svalů, speciální fyzioterapii dle stavu a potíží klienta a dle dohody se můžeme také domluvit na kineziologickém odbloku před samotným zahájením terapie nebo v jejím průběhu.