Kineziologie (One Brain)

Kineziologie je stále více dostupná a tedy i nápomocná všem. V posledních letech se začíná dostávat i do povědomí lékařů, psychologů atd., což je úžasné. 

S kineziologií jsem se seznámila nevině na vysoké škole fyzioterapie, kdy mi má nejlepší přítelkyně půjčila knihu zabývající se kineziologií a já rázem pochopila, že vše v mém životě může být úplně jinak. 

Trvalo mi 10 let, než jsem se rozhodla kineziologii naučit a splnit si svůj sen. Díky mým klientům, kteří mě na mé cestě podporovali a toužili po poznání souvislostí svého života, stejně jako já, jsem nakonec studovala kineziologii u Zdenky Jordánové. 

Prostřednictvím kineziologie (One Brain) dokážete přijít na příčinu svých potíží a to určitě stojí za to.


Co Vám může kineziologie přinést?


Kineziologie je metoda, kterou je možné pomoci


 • při řešení problémů, které vznikly na základě nějakého negativního emocionálního zážitku. Pokud dokážete odstranit negativní emoce z minulosti, můžete v přítomnosti uskutečňovat vše s větším pochopením, radostí a láskou. Stanete se tak šťastnější, zdravější a především si začnete více věřit a plnit si své sny.
 • To vše ovlivní pozitivně i Vaše děti, protože je již nebudete zatěžovat svými strachy a obavami.
 • Díky odblokování se zlepší Vaše komunikace, koncentrace, sebejistota, zdraví, imunita, schopnost učit se a navazovat opravdové vztahy.
 • Kineziologie má i spoustu dalších výhod jako je odstranění stresu, různých poruch učení, strachu, fobií, závislostí, žárlivosti, vzdorování, smutku atd.
 • Jde o jednu z možností, jak se spojit se svým vnitřním světem.


Jak se poté cítí klienti?


Dobrý den,

chtěla jsem Tě pozdravit a ještě jednou poděkovat za velice krásný přístup ke mně i ke své praci. Měla jsem tu čest být tvou klientkou v rámci kineziologie. Vnitřně se mě zmocnila touha to vše ještě vlozit na papír a nakreslit. To mi nikdy nešlo. Posílám ukázku svého stromu, který jsem si vizualizovala během odbloku mužské a ženské linie. Afirmaci od tebe jsem si opsala na více míst a pokaždé zahřeje u srdce ❤
S láskou a pozdravem, Jana M.
PS: už mám vyhlednutou další tvou akci a to cvičení na panevni dno v květnu, určitě to bude moc fajn!


Co Vás čeká během odblokování?

 • Nejprve zjistím, proč jste za mnou přišli, co Vás trápí, tíží atd. Tedy to, na čem toužíte pracovat.
 • Zeptám se Vás také na to, čeho toužíte odblokováním dosáhnout.
 • Budu Vám pokládat otázky, protože pouze pokud se ptáme, můžeme získat odpovědi. Dokážeme tak získat důležité informace z Vašeho podvědomí. Zviditelníme je, pojmenujeme je, aby poté mohlo dojít k uvědomění, které slouží k Vašemu posunu.
 • Pomohu Vám tedy navázat kontakt se sebou samými a najít tak odpovědi na Vaše otázky.
 • Pomohu Vám změnit Vaše nefunkční postoje, protože právě ty Vám brání naplnit svůj život štěstím, radostí a láskou.
 • Během sezení budu používat svalový test. Pomocí svalového testu získáme spoustu potřebných informací - tedy to, co si opravdu myslíte. 
 • Pomohu Vám najít Vaše omezení. Tím, že změníte své omezující postoje, zvýšíte zodpovědnost za svůj život a budete efektivněji dosahovat svých cílů a vytvářet si tak život podle svých představ.

Jak dlouho sezení probíhá?

Sezení probíhá většinou 90 minut i déle dle Vašeho soustředění a Vaší touhy opravdu se dozvědět, jak to ve svém životě máte:) 

Podíváme se na Váš problém jinak a Vy tak pochopíte, čím si vše způsobujete. Převezmete zodpovědnost za svůj život. Zbavíte se nepotřebné zátěže, různých nefunkčních programů, které Vám neslouží, atd.

Na konci sezení zjistíme, zda můžeme dané téma uzavřít nebo je třeba ještě na něčem pracovat a domluvit si další schůzku. Po skončení odblokování se můžete naplno vrátit k práci či jiným aktivitám.

Je třeba si uvědomit, že odblokováním vše začíná. Poté je třeba uvést nové poznatky do praxe - tedy, chytit se na švestkách a změnit to!

Těším se na Vás a na naši společnou práci.

S láskou a podporou pro Vaše rozhodnutí ZMĚNIT ŽIVOT K LEPŠÍMU, Mgr. Alena Orvos

Kineziologie s nacítěním

(ONE BRAIN)


Ceník

90 minut - 1 sezení

1 téma (více dle dohody)

1200 Kč

60 minut - 1 sezení

1 téma (více dle dohody)

800 Kč

90 minut - 1 sezení

dárkový poukaz

1200 Kč

300 minut - 3 sezení

dárkový poukaz sleva 300 Kč

3300 Kč


Udělejte radost svým blízkým, kteří by chtěli zpracovat své bloky a omezení a kupte jim kineziologii jako dárek. Vyberte si z dárkových poukazů tady>>

Možnosti objednání a volné termíny:

Nejčastěji pondělí, úterý, pátek 

8.30 hod.

10.15 hod.

12.00 hod.


Dle dohody se sejdeme tady>>

                                       Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami účasti>>