Jaké jsou mé zkušenosti v oboru?

Zkušenosti s pohybovým aparátem člověka jsem získávala během pěti letého vysokoškolského studia oboru fyzioterapie, na studijních stážích v nemocnicích, v lázních a léčebných ústavech po celé ČR i SR, i v zaměstnání na lůžkovém oddělení neurologie, kardiologie, chirurgie, či v ambulantním provozu rehabilitačního oddělení.

Za léta praxe byli mými klienty obyčejní lidé i slavné osobnosti, jako například herečka Anna Šišková, Předseda vlády Slovenské republiky Robert Fico, redaktor denníku Práca Svetozár Okrutský, zaměstanci televize Markíza, starostové obcí, šéfkuchaři atd. 

Vždy jsem si vážila a vždy si vážím všech klientů, kteří na sobě touží opravdově pracovat bez ohledu na jejich postavení, povolání, či majetkové zázemí.


Vzdělání a praxe:

Ostravská univerzita, Zdravotně-sociální fakulta, obor fyzioterapie (bakalářské studium) r. 2004 - r. 2007

Univerzita Komenského v Bratislavě, Lékařská fakulta, obor fyzioterapie (magisterské studium) r. 2007 - r. 2009

Nemocnice Staré Město, Bratislava, (fyzioterapeut - fyziatricko-rehabilitační oddělení, ambulance, lůžkové oddělení neurologie, chirurgie, kardiologie) r. 2007 - r. 2010

Neurofyzionet, spol. s.r.o, Újezd u Brna, Chrlice 2010-2017 (fyzioterapeut - neurologická ambulance)

Kineziologie (One Brain) - Praha 2017 - 2018

Podnikání - Újezd u Brna 2017-2018

Lektorka Terapie pánevního dna metodou 3x3, r. 2018 - právě probíhá


Postgraduální vzdělávání:

SPIRALDYNAMIK ® BASIC MED/ Komplexní terapie bederní páteře a pánevního pletence / Taping - prevence poruch pohybového aparátu / Kinezio-taping / Neinvazivní laserová terapie/ III. sympozium o skolióze / Dornova metoda a Breussova masáž/ Klasické masáže / Reflexní masáže / Míčková facilitace / Nespecifické mobilizace / Terapie pánevního dna metodou 3x3


Lektorování seberozvojových seminářů: 2016 -2018 po celé ČR